sobota, 23 maja 2015

MX65 TEAMTen rok jest przełomowy dla naszych najmłodszych zawodników, którzy są częścią zespołu stworzonego przez Mirosława Kowalskiego i partnerów wspierających team!

Wszystkie loga na motocyklach i strojach mają swoje realne pokrycie w działaniu zespołu. Oleje, zębatki, stroje fabryczne KTM, zniżki przy zakupie motocykla i części, serwis podczas zawodów, regularne treningi i fachowe doradztwo, to składowe które wraz z naszymi młodymi zawodnikami tworzą TEAM. W skład zespołu MX65 wchodzą zawodnicy z różnym doświadczeniem, jedni dopiero zaczynają swoją przygodę, inni pracują intensywnie nad swoją karierą, oraz chłopaki z liczącym się doświadczeniem w czołówce MP. Każdy z nich dostał szansę na zaistnienie w profesjonalnym zespole, który będzie się rozwijał.JAK TO DZIAŁANa wszystkie zawody zabieramy wóz serwisowy, zapasowe silniki, potrzebne części, koła i wszystko co może być potrzebne do usunięcia usterek. Wraz z teamem podróżuje mechanik zespołu, który pilnuje stanu motocykli, i wszelkich ustawień.

Powstanie tego zespołu to ogromny sukces, który przełoży się na poziom krajowego motocrossu. Jeszcze niedawno na maszynach startowych w klasie MX65 potrafiło stanąć 6 lub mniej zawodników, a właśnie nasz zespół liczy tylu zawodników. Dziś na maszynie staje ponad dwudziestka dzieciaków z oktanem we krwi, a większość z nich będzie chciała występować profesjonalnie, jak nasza szóstka. To wszystko powinno się przekładać na udział sponsorów w tej najmłodszej klasie motocrossu.

W skład zespołu MX65 wchodzą: Mateusz Szafrański, Jakub Kowalski, Mikołaj Białecki, Artur Gałuszka, Igor Lemńczyk, Filip Rogowski.

W tym sezonie można było już oglądać nszych podopiecznych na podium w zawodach, weźmiemy udział we wszystkich zawodach MP i MP Strefy Północnej, a opieką medialną zajmować będziemy się osobiście. Podczas sezonu powstanie wiele filmów promocyjnych, pierwszy z EMX Cieszyn wkrótce ! Do zobaczenia.

Sponsorzy:

KTM Wojciechowicz
KTMSKLEP.pl
WP POLAND
OLEJE ENI
ZF Sprocket
MXKowalski
!-- CIASTKA -->