wtorek, 12 maja 2015

CHARLOTTA EXTREME


CHARLOTTA EXTREME 30 maja

Zawody motocyklowe łączące najlepsze elementy dyscyplin Super enduro, country cross i enduro sprint. Po raz pierwszy w Polsce takie niesamowite wydarzenie - zawody dla Super wymiataczy ale też dla amatorów. wszystkie szczegóły i zapisy www.enduroes.plTrasa zawodów jest tak przygotowana, aby każdy dał radę - każdy trudny element da się objechać innymi opcjami. - cytat z facebook " W niedzielę testowaliśmy trasę zawodów , Rolę testera wziął na siebie znakomity zawodnik MX, wszystkim znany - Mirosław Kowalski. Jego opinia jest dla nas szczególnie cenna ponieważ od wielu lat nie staruje on już w zawodach enduro i ominął go modny ostatnio trend na tzw. Extreme . Człowiek który " zjadł zęby " na Motocyklach bardzo sprawnie poradził sobie z naszymi utrudnieniami extrimowymi i całość trasy określił mianem - ZAJEBISTA"Zawody Charlotta- EXTREME w formule Country Cross poprzedzone Wyścigami Sprinterskimi na jedno okrążenie trasy. Zwody będą miały miejsce w Strzelinku koło Słupska 30-05-2015.

Wyścigi będą rozgrywane w konkurencji Motocykl w kategoriach:
PRO – zawodnicy licencjonowani, licencje A i B Motocross, Enduro, Trial, wiek i pojazd dowolny.
AMATOR – uczestnicy niezrzeszeni, nie posiadający licencji (minimalny wiek – ukończone 18 lat) oraz zawodnicy licencjonowani, licencje B i C Motocross, Enduro, Trial, wiek, pojazd dowolny.
KOBIETY – nie posiadające licencji, minimalny wiek ukończone 18 lat, pojazd dowolny, posiadające licencję, wiek pojazd dowolny.

Zawody zgłoszone do PZM Otwarte dla zawodników zagranicznych organizatorem jest Gdyński Klub Motorowy ” Kamionka”

Idąc za świetnym przykładem imprez takich jak Redbull Romaniacs, Redbull Sea to Sky czy Grand Gotland zapisy na zawody będą realizowany tylko i wyłącznie drogą elektroniczną poprzez formularz rejestracyjny. Naszym celem jest maksymalne uproszenie i przyspieszenie procesu rejestracji.

Na osoby zarejestrowane w biurze zawodów będą oczekiwały pakiety startowe zwierające:
Numery startowe
Ubezpieczenie
Harmonogram zawodów
Koszulkę okolicznościową

Bardzo prosimy o dokładne wypełnienie formularza, uzupełnione dane będą wykorzystywane do przygotowania polis ubezpieczeniowych oraz rejestracji zawodników w chronometrażu.

www.enduroes.pl (tu znajdziecie formulaż rejestracji)

https://www.facebook.com/events/417307548431074/

Wiecej aktualności dostępnych jest na stronie

https://www.facebook.com/events/417307548431074/!-- CIASTKA -->