SERWIS MOTOCYKLOWY

 Szeroko zakrojony zakres napraw.

Naprawy bieżące 
remonty kapitalne
przygotowanie sprzętu do sportu
doradztwo , obsługa
W posiadaniu komputer diagnostyczny ! do wszystkich motocykli-komputer marki TEXA-NANO DIAG 2012 


TEXA S.p.A. jest firmą wiodąca na rynku urządzeń diagnostycznych dla motocykli.
Firma TEXA była pierwszą, która zaczęła produkować dla pojazdów dwukołowych i w rezultacie dzisiaj zapewnia najbardziej urozmaicone możliwości wyboru spośród marek i modeli. Dzięki doświadczeniu nabywanemu przez lata oraz wysokiej kompetencji działu R&D, obecnie firma TEXA jest w stanie wyposażyć warsztaty motocyklowe w innowacyjne rozwiązanie.

Dzięki cechom oferowanym przez interfejs bezprzewodowy, możliwy jest dostęp do systemów elektronicznych w pojeździe poprzez bezpośrednie połączenie do wtyczki diagnostycznej. Używając systemu NAVIGATOR TXB, możliwe jest wykonanie operacji takich jak: odczyt/ wymazanie komunikatów o błędach, ocena parametrów systemu, zerowanie lampek ostrzegawczych serwisu, regulacje dostarczania paliwa, programowanie kluczyków i wiele więcej.   Pełen profesjonalizm gwarantowany.
U nas masz gwarancję, że Twój motocykl lub atv będzie profesjonalnie serwisowany. Zespół MX-racing by Kowalski tworzą pasjonaci motoryzacji posiadający bogate doświadczenie w branży. 


Nasz warsztat wyposażony jest w specjalistyczne narzędzia zgodne z najwyższymi normami stawianymi przez producentów motocykli, które naprawiamy. W ofercie posiadamy pełną gamę serwisu motocykli i atv oryginalne części oraz akcesoria.

Serwisujemy zawieszenia:
WP,
KAYABA,
Ohlins,
Showa,
Marzochi,
Elka

w motocyklach typu offroad ,motocyklach szosowych i quadach 2K i 4k


Oprócz standardowych czynności serwisowych, możliwy jest także tuning wedle potrzeb klienta. Obejmuje on:- ustawienie i strojenie pod wagę i preferencje zawodnika- zmiana specyfikacji pod indywidualnie pod zawodnika cross country, enduro lub motocross
Jesteśmy do waszej dyspozycji

  http://www.sklep-szybko.pl/mx-shop
!-- CIASTKA -->