czwartek, 28 maja 2015

Wygrana w Rosówku.

Mamy powody do dumy! Nasz zawodnik z zespołuKTMSKLEP.PL KIDS / MX RACING TEAM BY KOWALSKI – Jakub Kowalski – zdominował rywalizację w klasie MX65 podczas IV rund Motocrossowych Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej w Rosówku! Kuba zwyciężył w biegu pierwszym oraz drugim, dzięki czemu tej niedzieli zgromadził komplet 100 punktów i wyjechał z Rosówka ze zwycięskim trofeum!
To był bez wątpienia dzień Kuby Kowalskiego. Nasz mały reprezentant już podczas treningu kwalifikacyjnego okazał się najszybszy, wykręcając najlepszy czas w stawce. Kuba uzyskał dokładnie 2:31.272, czyli był szybszy od drugiego Wiktora Rafalskiego aż o trzy sekundy!

W wyścigu pierwszym nasz zawodnik nie zamierzał zmieniać zwalniać tempa. Z 10-osobej ekipy, to własnie on zarejestrował się na linii mety jako pierwszy, przez co zainkasował 50 punktów.

Bieg drugi okazał się powtórką z rozrywki. Dobry start Kuby i pewna jazda w trakcie wszystkich 6 okrążeń ponownie pozwoliły przekroczyć mu linię mety na pierwszej lokacie.

Finalnie zawodnik KTMSKLEP.PL KIDS TEAM / MX RACING TEAM BY KOWALSKI w Rosówku zdobył komplet 100 punktów i stanął zasłużenie na najwyższym stopniu podium!