czwartek, 1 października 2015

Mistrzostwa Polaki Strefy Północnej Giżycko

Trudne zawody, ale dobre wyniki. Najwyżej w klsyfikacji stanął Mikołaj Białecki #132 który w pierwszym wyścigu po poważym upadku dosłownie doczłapal się do mety na 4 pozycji, odpierając jakiekolwiek próby ataku reszyty stawki, drugi wyścig to rozgrywka taktyczna, w której Mikołaj chcąc stanąć na podium musiał przyjechać minimum na trzecim miejscu. Obolała noga nie pozwalała na podjecie walki, ale szybka jazda na pierwszych dwóch okrążeniach, i późniejsze powolne podążanie do mety, dała trzecią pozycje w wyścigu i całych zawodach.
 Na czwartej pozycji uplasował się Jakub Kowalski #84. Równa i rozważna jazda dała wynik 3 i 4 miejsce w wyścigu, i 4 pozycję w zawodach. Kolejną pozycję zajął Mateusz Szafrański #64 który uplasował się na 6 pozycji zawodów. Mateusz jechał bardzo równo i rozważnie, i dowiózł do mety upragniony wynik. Pechowy Artur Gałuszka , który zaliczył serię upadków zaliczył 7 pozycję w zawodach. Artur zapowiedział walkę w ostatniej rundzie, więc to nie koniec . Kolejne miejsca to Igor Lemańczyk #70 poz.9 i Filip Rogowski #800 na 14 miejscu.